Zivis PISCES - Demeter(TLOF) (50 ml, Eau de Toilette EDT)

DM38150
Demeter(TLOF)

19. februāris - 20. marts. Unisekss smaržas. Atrodas veikalā Nīcgales ielā 53.

€40,00
AR PVN . Prece ir uz vietas
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

Apraksts

ZIVIS, latīņu val. PISCES (19. februāris - 20. marts)

Simbols: Zivis

Stihija jeb Elements: Ūdens

Veidojot šo aromātu Demeter zīmols gribēja izcelt šīs burvīgās zīmes dziļākos tikumus. Rezultātā tika sajaukts laims, tīkkoks, vetivērija un citronverbēnas, attēlojot maigumu un siltumu, kas ir tik dabisks Zivīm.

Līdzjūtīgi, mākslinieciski un iejūtīgi, Zivis ir intuitīvas, sabiedriskas dvēseles, kas viegli uzsāk draudzību, bet kurām arī vajadzīgs laiks vienatnē ar savām domām. Šis noslēpumainais smaržu aromāts ir vienlaikus dinamisks un priecīgs, bet arī kluss un piezemēts, lai atgādinātu Zivīm veltīt laiku sapņošanai.

Īpaši saderīgas zīmes mīlestībā ir Vērsis, Vēzis, Skorpions un Mežāzis. Mēģiniet Zivs Zodiaka smaržas uzklāt kopā ar šo zīmju smaržām, lai izveidotu pilnīgi harmonisku, unikālu sajaukumu.

-

ZODIAKA KOLEKCIJA ietver 12 smaržas, kas radītas individuālai lietošanai vai kombinēšanai, lai radītu savu unikālo zodiaka smaržu. "The Library Of Fragrance" (Demeter) Zodiaka kolekcija ietver ārkārtīgi skaistus, unisekss aromātus, kas mākslinieciski veidoti tā, lai atspoguļotu katras zodiaka zīmes īpašās iezīmes, stiprās puses un enerģiju. Katrs no tiem ir iepildīts elegantā itāļu stikla pudelītē.

-

Demeter smaržas radās 1996. gadā Ņujorkā, ar unikālu skatu uz smaržu pasauli. Sākotnējā misija bija iemūžināt dabas smaržas ikdienā lietojamā smaržu formā. Līdz ar to nosaukums tika izvēlēts par godu grieķu lauksaimniecības dievam Demeter. Šobrīd Demeter smaržas pārdodas Amerikā, Ķīnā, Krievijā, Anglijā un Eiropas Savienībā.

SmarzasTev.lv ir oficiālais "Demeter" (Eiropā "The Library of Fragrance") smaržu izplatītājs Baltijas valstīs.

Produkta detaļas
Demeter(TLOF)
DM38150

Datu lapa

Dzimums
Unisekss
Tilpums
50 ml
Tips
Eau de toilette
Komplekts
Cita informācija
Demeter
7 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook