Vēzis CANCER - Demeter(TLOF) (50 ml, Eau de Toilette EDT)

DM38550
Demeter(TLOF)

21. jūnijs - 22. jūlijs. Unisekss smaržas. Atrodas veikalā Nīcgales ielā 53.

€40,00
AR PVN
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

Apraksts

VĒZIS, latīņu val. CANCER (21. jūnijs - 22. jūlijs)

Simbols: Vēzis

Stihija jeb Elements: Ūdens

Tie cilvēki kurus ir iedvesmojis Vēzis, kļūst labāki un jūtas drošāki - emocionāli, garīgi un finansiāli. Tas iedvesmoja radīt aromātu, kas varētu darboties kā sava veida talismans, lai tā valkātājs jūtas droši un pārliecinoši. Rezultātā tiek sajaukts- Ilang-ilang, Melnā davana, Ugandas vaniļas pupas, Burlu koks.

Vēzis ir līdzjūtīgs, jūtīgs un lojāls, kuram ļoti rūp tuvi draugi, ģimene un mājas jautājumi, taču viņiem ir grūti atvērties pārējai pasaulei. Šis nomierinošais aromāts tika izveidots, lai apņemtu valkātāju ar siltumu un mieru, atgādinot mums, ka, kamēr mūsu dzīvē ir mīlestība, ir maz, ko nevaram sasniegt.

Īpaši saderīgas zīmes mīlestībā ir Vērsis, Jaunava, Skorpions un Zivis. Izmēģiniet Vēža Zodiaka smaržas uzklāt kopā ar šo zīmju smaržām, lai izveidotu pilnīgi harmonisku un unikālu sajaukumu.

-

ZODIAKA KOLEKCIJA ietver 12 smaržas, kas radītas individuālai lietošanai vai kombinēšanai, lai radītu savu unikālo zodiaka smaržu. "The Library Of Fragrance" (Demeter) Zodiaka kolekcija ietver ārkārtīgi skaistus, unisekss aromātus, kas mākslinieciski veidoti tā, lai atspoguļotu katras zodiaka zīmes īpašās iezīmes, stiprās puses un enerģiju. Katrs no tiem ir iepildīts elegantā itāļu stikla pudelītē.

-

Demeter smaržas radās 1996. gadā Ņujorkā, ar unikālu skatu uz smaržu pasauli. Sākotnējā misija bija iemūžināt dabas smaržas ikdienā lietojamā smaržu formā. Līdz ar to nosaukums tika izvēlēts par godu grieķu lauksaimniecības dievam Demeter. Šobrīd Demeter smaržas pārdodas Amerikā, Ķīnā, Krievijā, Anglijā un Eiropas Savienībā.

SmarzasTev.lv ir oficiālais "Demeter" (Eiropā "The Library of Fragrance") smaržu izplatītājs Baltijas valstīs.

Produkta detaļas
Demeter(TLOF)
DM38550

Datu lapa

Dzimums
Unisekss
Tilpums
50 ml
Tips
Eau de toilette
Komplekts
Cita informācija
Demeter
7 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook