• Atlaide

Vērsis TAURUS - Demeter(TLOF) (50 ml, Eau de Toilette EDT)

DM38350
Demeter(TLOF)

20. aprīlis - 20. maijs. Unisekss smaržas. Atrodas veikalā Nīcgales ielā 53.

€40,00
€20,00 Ietaupi 50%
AR PVN
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

Apraksts

VĒRSIS, latīņu val. TAURUS (20. aprīlis - 20. maijs)

Simbols: Vērsis

Stihija jeb Elements: Zeme

Nespriediet par šīm smaržām pēc tā, ko jūs zināt par stabilājām un konservatīvajām Vērša iezīmēm- šai zīmei ir arī pavisam cita hedonistiskā, jutekliskā puse! Tas bija īsts izaicinājums sacerēt aromātu, kas atspoguļotu šādu rakstura divdabīgumu, taču izmantojot melnā muskusa, ciedra koka, Guaia koka, priedes un citrona notis, izaicinājums ir izpildīts.

Vērši ir praktiski, pamatoti un pazīstami ar lojalitāti un uzticību pret uzdevumiem, taču pēkšņas pārmaiņas un nenoteiktība tos var viegli izsist no līdzsvara. Šis skaistais noturīgais aromāts izsaka cieņu Vērša nelokāmajai izturībai, taču ir tikpat bagātīgs un vienmērīgi veidots, lai nodrošinātu komfortu nepastāvīgos laikos.

Īpaši saderīgas zīmes mīlestībā ir Vēzis, Jaunava, Mežāzis un Zivis. Izmēģiniet Vērša Zodiaka smaržas uzklāt kopā ar šo zīmju smaržām, lai izveidotu pilnīgi harmonisku, unikālu sajaukumu.

-

ZODIAKA KOLEKCIJA ietver 12 smaržas, kas radītas individuālai lietošanai vai kombinēšanai, lai radītu savu unikālo zodiaka smaržu. "The Library Of Fragrance" (Demeter) Zodiaka kolekcija ietver ārkārtīgi skaistus, unisekss aromātus, kas mākslinieciski veidoti tā, lai atspoguļotu katras zodiaka zīmes īpašās iezīmes, stiprās puses un enerģiju. Katrs no tiem ir iepildīts elegantā itāļu stikla pudelītē.

-

Demeter smaržas radās 1996. gadā Ņujorkā, ar unikālu skatu uz smaržu pasauli. Sākotnējā misija bija iemūžināt dabas smaržas ikdienā lietojamā smaržu formā. Līdz ar to nosaukums tika izvēlēts par godu grieķu lauksaimniecības dievam Demeter. Šobrīd Demeter smaržas pārdodas Amerikā, Ķīnā, Krievijā, Anglijā un Eiropas Savienībā.

SmarzasTev.lv ir oficiālais "Demeter" (Eiropā "The Library of Fragrance") smaržu izplatītājs Baltijas valstīs.

Produkta detaļas
Demeter(TLOF)
DM38350

Datu lapa

Dzimums
Unisekss
Tilpums
50 ml
Tips
Eau de toilette
Komplekts
Cita informācija
Demeter
11 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook