Ūdensvīrs AQUARIUS - Demeter(TLOF) (50 ml, Eau de Toilette EDT)

DM39250
Demeter(TLOF)

20. janvāris - 18. februāris. Zodiaka smaržas. Unisekss smaržas. Atrodas veikalā Nīcgales ielā 53.

€40,00
AR PVN
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

Apraksts

ŪDENSVĪRS, latīņu val. AQUARIUS (20. janvāris - 18. februāris)

Simbols: Ūdensvīrs

Stihija jeb Elements: Gaiss

Ūdensvīra krāsas ir gaiši zila un sudraba un ja kādreiz ir bijušas kādas smaržas, kas iemiesoja šīs nokrāsas, tad tās ir šīs. Ūdensvīra smaržas ir svaigas ar ūdens notīm, kas rādās sajaucot Nerolu, vijolītes, ciedrus un agarkoku.

Ūdenvīri ir inteliģenti, izdomas bagāti un reizēm ekscentriski. Tie ir ar brīvu garu, kuri vēlas atstāt aiz sevis "nopsiedumu" uz pasauli un tiem nepatīk justies ierobežotiem. Šis gaisīgais, enerģiskais aromāts tika izveidots, lai radītu “atklātās telpas” sajūtu, un tā drosmīgie, pacilājošie toņi atbalsta Ūdensvīra instinktu aplūkot pasauli kā vietu, kurā ir daudz iespēju cīnīties par spožu nākotni.

Īpaši saderīgas zīmes mīlestībā ir Auns, Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs un Strēlnieks. Izmēģiniet Ūdensvīra Zodiaka smaržas uzklāt kopā ar šo zīmju smaržām, lai izveidotu pilnīgi harmonisku un unikālu sajaukumu.

-

ZODIAKA KOLEKCIJA ietver 12 smaržas, kas radītas individuālai lietošanai vai kombinēšanai, lai radītu savu unikālo zodiaka smaržu. "The Library Of Fragrance" (Demeter) Zodiaka kolekcija ietver ārkārtīgi skaistus, unisekss aromātus, kas mākslinieciski veidoti tā, lai atspoguļotu katras zodiaka zīmes īpašās iezīmes, stiprās puses un enerģiju. Katrs no tiem ir iepildīts elegantā itāļu stikla pudelītē.

-

Demeter smaržas radās 1996. gadā Ņujorkā, ar unikālu skatu uz smaržu pasauli. Sākotnējā misija bija iemūžināt dabas smaržas ikdienā lietojamā smaržu formā. Līdz ar to nosaukums tika izvēlēts par godu grieķu lauksaimniecības dievam Demeter. Šobrīd Demeter smaržas pārdodas Amerikā, Ķīnā, Krievijā, Anglijā un Eiropas Savienībā.

SmarzasTev.lv ir oficiālais "Demeter" (Eiropā "The Library of Fragrance") smaržu izplatītājs Baltijas valstīs.

Produkta detaļas
Demeter(TLOF)
DM39250

Datu lapa

Dzimums
Unisekss
Tilpums
50 ml
Tips
Eau de toilette
Komplekts
Cita informācija
Demeter
7 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook