• Atlaide

Svari LIBRA - Demeter(TLOF) (50 ml, Eau de Toilette EDT)

DM38850
Demeter(TLOF)

23. septembris - 22. oktobris. Unisekss smaržas. Atrodas veikalā Nīcgales ielā 53.

€40,00
€20,00 Ietaupi 50%
AR PVN
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

Apraksts

SVARI, latīņu val. LIBRA (23. septembris - 22. oktobris)

Simbols: Svari

Stihija jeb Elements: Gaiss

Tā kā svari ir šīs zīmes simbols, šīs smaržas dizains ir saistīts ar līdzsvaru un proporciju, sajaucot- Savvaļas juzu, Krustnagliņu lapas, anīsu un koksni.

Graciozi, diplomātiski, mierīgi un godīgi, sociālie Svari ir ļoti inteliģenti un viņus piesaista skaistas ainavas un interesantu cilvēku kompānijas. Viņiem nepatīk vientulība. Svariem, kā kvalitātes cienītājiem, smaržas ir izstrādāta izmantojot izcilākos materiālus un tajā harmoniski sajaukts- svaigas dabas nošu sajaukums ar mierinošiem, saldiem toņiem, kas atgādina siltumu, ko rada citu apskāvieni.

Īpaši saderīgas zīmes mīlestībā ir Dvīņi, Lauva un Ūdensvīrs. Izmēģiniet Svaru Zodiaka smaržas uzklāt kopā ar šo zīmju smaržām, lai izveidotu pilnīgi harmonisku un unikālu sajaukumu.

-

ZODIAKA KOLEKCIJA ietver 12 smaržas, kas radītas individuālai lietošanai vai kombinēšanai, lai radītu savu unikālo zodiaka smaržu. "The Library Of Fragrance" (Demeter) Zodiaka kolekcija ietver ārkārtīgi skaistus, unisekss aromātus, kas mākslinieciski veidoti tā, lai atspoguļotu katras zodiaka zīmes īpašās iezīmes, stiprās puses un enerģiju. Katrs no tiem ir iepildīts elegantā itāļu stikla pudelītē.

-

Demeter smaržas radās 1996. gadā Ņujorkā, ar unikālu skatu uz smaržu pasauli. Sākotnējā misija bija iemūžināt dabas smaržas ikdienā lietojamā smaržu formā. Līdz ar to nosaukums tika izvēlēts par godu grieķu lauksaimniecības dievam Demeter. Šobrīd Demeter smaržas pārdodas Amerikā, Ķīnā, Krievijā, Anglijā un Eiropas Savienībā.

SmarzasTev.lv ir oficiālais "Demeter" (Eiropā "The Library of Fragrance") smaržu izplatītājs Baltijas valstīs.

Produkta detaļas
Demeter(TLOF)
DM38850

Datu lapa

Dzimums
Unisekss
Tilpums
50 ml
Tips
Eau de toilette
Komplekts
Cita informācija
Demeter
11 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook