Strēlnieks SAGITTARIUS - Demeter(TLOF) (50 ml, Eau de Toilette EDT)

DM39050
Demeter(TLOF)

22. novembris - 21. decembris. Unisekss smaržas. Atrodas veikalā Nīcgales ielā 53.

€40,00
AR PVN
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

Apraksts

STRĒLNIEKS, latīņu val. SAGITTARIUS (22. novembris - 21. decembris)

Simbols: Strēlnieks

Stihija jeb Elements: Uguns

Vārds “wanderlust”, kas cēlies no vācu valodas, raksturo spēcīgu impulsu ceļot un izpētīt. Tieši šis vārds iedvesmoja, lai izveidotu smaržas piedzīvojumu meklētājiem- Strēlniekiem. Smaržās veido- Mojave spoku ziedi, Zaļās lauru lapas, Safrāns, Dzintars un agarkoks.

Strēnieki ir godīgi, jautri un zinātkāri. Enerģiskie Strēlnieki vienmēr ir gatavi pārmaiņām un dedzīgi izmanto jaunas iespējas un idejas. Viņi var sajust aizvainojumu par situācijam kurās sajutīsies ierobežoti, kontrolēti. Svaigas, optimistiskas un dzīvespriecīgas smaržas atbalstīs tos, kuri vēlas atvērt savu sirdi un prātu visam, ko pasaule var piedāvāt. Skaidrie un gaišie toņi mums atgādinās, ka mēs savu likteni vadām pēc kartēm, kuras paši zīmējam.

Īpaši saderīgas zīmes mīlestībā ir Auns, Dvīņi, Lauva, Strēlnieks un Ūdensvīrs. Izmēģiniet Strēlnieka Zodiaka smaržas uzklāt kopā ar šo zīmju smaržām, lai izveidotu pilnīgi harmonisku un unikālu sajaukumu.

-

ZODIAKA KOLEKCIJA ietver 12 smaržas, kas radītas individuālai lietošanai vai kombinēšanai, lai radītu savu unikālo zodiaka smaržu. "The Library Of Fragrance" (Demeter) Zodiaka kolekcija ietver ārkārtīgi skaistus, unisekss aromātus, kas mākslinieciski veidoti tā, lai atspoguļotu katras zodiaka zīmes īpašās iezīmes, stiprās puses un enerģiju. Katrs no tiem ir iepildīts elegantā itāļu stikla pudelītē.

-

Demeter smaržas radās 1996. gadā Ņujorkā, ar unikālu skatu uz smaržu pasauli. Sākotnējā misija bija iemūžināt dabas smaržas ikdienā lietojamā smaržu formā. Līdz ar to nosaukums tika izvēlēts par godu grieķu lauksaimniecības dievam Demeter. Šobrīd Demeter smaržas pārdodas Amerikā, Ķīnā, Krievijā, Anglijā un Eiropas Savienībā.

SmarzasTev.lv ir oficiālais "Demeter" (Eiropā "The Library of Fragrance") smaržu izplatītājs Baltijas valstīs.

Produkta detaļas
Demeter(TLOF)
DM39050

Datu lapa

Dzimums
Unisekss
Tilpums
50 ml
Tips
Eau de toilette
Komplekts
Cita informācija
Demeter
7 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook