Skorpions SCORPIO - Demeter(TLOF) (50 ml, Eau de Toilette EDT)

DM38950
Demeter(TLOF)

23. oktobris - 21. novembris. Unisekss smaržas. Atrodas veikalā Nīcgales ielā 53.

€40,00
AR PVN
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

Apraksts

SKORPIONS, latīņu val. SCORPIO (23. oktobris - 21. novembris)

Simbols: Skorpions

Stihija jeb Elements: Ūdens

Skorpiona zīme ir saistīta ar sarkano krāsu. Šī krāsu asociācija ir pilnībā piemērota šim ugunīgajam, seksīgajam aromātam, kas ietver- Lisabonas citronu, Itāļu Bergamotes, Kašmira muskusu un Vaniļas aromātiskos sveķus- Benzain Siam.

Skorpions ir izturīgs, spēcīgs, apņēmīgs un drosmīgs. Godīgais Skorpions triumfē kā draugs un vadītājs, un stipri aizstāv tos kuri viņam ir tuvi, taču dažreiz viņa greizsirdība ir jākontrolē. Provokatīvais, bezbailīgais un dedzīgais aromāts patiks kaislīgajiem Skorpioniem, savukārt augļainās pieskaņas, palīdzēs viņiem saglabāt vieglprātīgu skatījumu uz dzīvi un mīlestību.

Īpaši saderīgas zīmes mīlestībā ir Vēzis, Skorpions, Mežāzis un Zivis. Izmēģiniet Skorpiona Zodiaka smaržas uzklāt kopā ar šo zīmju smaržām, lai izveidotu pilnīgi harmonisku un unikālu sajaukumu.

-

ZODIAKA KOLEKCIJA ietver 12 smaržas, kas radītas individuālai lietošanai vai kombinēšanai, lai radītu savu unikālo zodiaka smaržu. "The Library Of Fragrance" (Demeter) Zodiaka kolekcija ietver ārkārtīgi skaistus, unisekss aromātus, kas mākslinieciski veidoti tā, lai atspoguļotu katras zodiaka zīmes īpašās iezīmes, stiprās puses un enerģiju. Katrs no tiem ir iepildīts elegantā itāļu stikla pudelītē.

-

Demeter smaržas radās 1996. gadā Ņujorkā, ar unikālu skatu uz smaržu pasauli. Sākotnējā misija bija iemūžināt dabas smaržas ikdienā lietojamā smaržu formā. Līdz ar to nosaukums tika izvēlēts par godu grieķu lauksaimniecības dievam Demeter. Šobrīd Demeter smaržas pārdodas Amerikā, Ķīnā, Krievijā, Anglijā un Eiropas Savienībā.

SmarzasTev.lv ir oficiālais "Demeter" (Eiropā "The Library of Fragrance") smaržu izplatītājs Baltijas valstīs.

Produkta detaļas
Demeter(TLOF)
DM38950

Datu lapa

Dzimums
Unisekss
Tilpums
50 ml
Tips
Eau de toilette
Komplekts
Cita informācija
Demeter
7 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook