Mežāzis CAPRICORN - Demeter(TLOF) (50 ml, Eau de Toilette EDT)

DM39150
Demeter(TLOF)

22. decembris - 19. janvāris. Unisekss smaržas. Atrodas veikalā Nīcgales ielā 53.

€40,00
AR PVN
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

Apraksts

MEŽĀZIS, latīņu val. CAPRICORN (22. decembris - 19. janvāris)

Simbols: Mežāzis

Stihija jeb Elements: Zeme

Paškontroles meistari, uzticamie Mežāži ir pelnījuši stabilu, izturīgu aromātu, lai atspoguļotu viņu apskaužamākās īpašības. Rezultāts ir elegants saujaukums ar Čampaka ziedu, Salviju, Melno kardamonu un Kasijas mizu.

Izturīgiem, pacietīgiem un ambicioziem Mežāziem piemīt spēks, kas viņiem ļauj viegli sasniegt mērķus, gūstot ievērojamus panākumus un apbrīnu visas dzīves laikā. Bieži vien viņiem tomēr ir grūti piedot par kļūdām, kuras vienkārši jāatstāj pagātnē. Šis spēcīgais piezemētais aromāts patiks tiem, kurus ietekmē Mežāža uzņēmīgā zīme, savukārt mīklainie, gandrīz futūristiski toņi palīdzēs veidot maģiskumu, kas sagaida nākotnē.

Īpaši saderīgas zīmes mīlestībā ir Vērsis, Jaunava, Skorpions un Zivis. Izmēģiniet Mežāža Zodiaka smaržas uzklāt kopā ar šo zīmju smaržām, lai izveidotu pilnīgi harmonisku un unikālu sajaukumu.

-

ZODIAKA KOLEKCIJA ietver 12 smaržas, kas radītas individuālai lietošanai vai kombinēšanai, lai radītu savu unikālo zodiaka smaržu. "The Library Of Fragrance" (Demeter) Zodiaka kolekcija ietver ārkārtīgi skaistus, unisekss aromātus, kas mākslinieciski veidoti tā, lai atspoguļotu katras zodiaka zīmes īpašās iezīmes, stiprās puses un enerģiju. Katrs no tiem ir iepildīts elegantā itāļu stikla pudelītē.

-

Demeter smaržas radās 1996. gadā Ņujorkā, ar unikālu skatu uz smaržu pasauli. Sākotnējā misija bija iemūžināt dabas smaržas ikdienā lietojamā smaržu formā. Līdz ar to nosaukums tika izvēlēts par godu grieķu lauksaimniecības dievam Demeter. Šobrīd Demeter smaržas pārdodas Amerikā, Ķīnā, Krievijā, Anglijā un Eiropas Savienībā.

SmarzasTev.lv ir oficiālais "Demeter" (Eiropā "The Library of Fragrance") smaržu izplatītājs Baltijas valstīs.

Produkta detaļas
Demeter(TLOF)
DM39150

Datu lapa

Dzimums
Unisekss
Tilpums
50 ml
Tips
Eau de toilette
Komplekts
Cita informācija
Demeter
11 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook