• Atlaide

Lauva LEO - Demeter(TLOF) (50 ml, Eau de Toilette EDT)

DM38650
Demeter(TLOF)

23. jūlijs - 22. augusts. Unisekss smaržas. Atrodas veikalā Nīcgales ielā 53.

€40,00
€20,00 Ietaupi 50%
AR PVN
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

Apraksts

LAUVA, latīņu val. LEO (23. jūlijs - 22. augusts.)

Simbols: Lauva

Stihija jeb Elements: Uguns

Smaržām, kas paredzētas dabiski dzimušiem līderiem, ir jābūt tikpat aizraujošām kā Lauvu personībām. Šī ir smarža, kas piemērota karalim un karalienei, sajaucot melno mirru, Indonēzijas tīkkoku, Melno piparu un Rūgtā apelsīna ziedu.

Lauvas ir pārliecināti, dāsni un pievelkoši, kurus ir grūti ignorēt. Elegants un bezbailīgs ir šis dramatiskais aromāts, kas patiks Lauvām, savukārt smaržu mīklainums noteikti pievilinās apkārtējos vēl vairāk, atgādinot Lauvam, ka dzīve ir labāka, ja esat grupas sastāvā.

Īpaši saderīgas zīmes mīlestībā ir Auns, Svari un Strēlnieks. Izmēģiniet Lauvas Zodiaka smaržas uzklāt kopā ar šo zīmju smaržām, lai izveidotu pilnīgi harmonisku un unikālu sajaukumu.

-

ZODIAKA KOLEKCIJA ietver 12 smaržas, kas radītas individuālai lietošanai vai kombinēšanai, lai radītu savu unikālo zodiaka smaržu. "The Library Of Fragrance" (Demeter) Zodiaka kolekcija ietver ārkārtīgi skaistus, unisekss aromātus, kas mākslinieciski veidoti tā, lai atspoguļotu katras zodiaka zīmes īpašās iezīmes, stiprās puses un enerģiju. Katrs no tiem ir iepildīts elegantā itāļu stikla pudelītē.

-

Demeter smaržas radās 1996. gadā Ņujorkā, ar unikālu skatu uz smaržu pasauli. Sākotnējā misija bija iemūžināt dabas smaržas ikdienā lietojamā smaržu formā. Līdz ar to nosaukums tika izvēlēts par godu grieķu lauksaimniecības dievam Demeter. Šobrīd Demeter smaržas pārdodas Amerikā, Ķīnā, Krievijā, Anglijā un Eiropas Savienībā.

SmarzasTev.lv ir oficiālais "Demeter" (Eiropā "The Library of Fragrance") smaržu izplatītājs Baltijas valstīs.

Produkta detaļas
Demeter(TLOF)
DM38650

Datu lapa

Dzimums
Unisekss
Tilpums
50 ml
Tips
Eau de toilette
Komplekts
Cita informācija
Demeter
11 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook