Jaunava VIRGO - Demeter(TLOF) (50 ml, Eau de Toilette EDT)

DM38750
Demeter(TLOF)

23. augusts - 22. septembris. Unisekss smaržas. Atrodas veikalā Nīcgales ielā 53.

€40,00
AR PVN
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

Apraksts

JAUNAVA, latīņu val. VIRGO (23. augusts - 22. septembris)

Simbols: Jaunava

Stihija jeb Elements: Zeme

Demeter(TLOF) saprata, ka lai izveidotu veiksmīgu Jaunavas aromātu būs nepieciešama rūpīga uzmanība pret detaļām un metodiskā precizitāte, tāpēc izveidojot šo perfekti sajaukto maisījumu- Muskuss, Savvaļas kardamons, Petitgreins un Pipara bērza ziedi.

Gādīgas, laipnas un lojālas, Jaunavas ir strādīgas, organizētas un rūpīgas būtnes, kuras ilgojas būt mīlētas un mīlēt pretī, taču satraucas par domu atstāt lietas nejaušības pēc. Šis maigais un tīrais aromāts patiks tiem, kuri dzimuši zem šīs zīmes, savukārt siltais un mierīgais tonis atgādinās Jaunavām atpūsties un nedomāt par sīkumiem.

Īpaši saderīgas zīmes mīlestībā ir Vērsis, Vēzis un Mežāzis. Izmēģiniet Jaunavas Zodiaka smaržas uzklāt kopā ar šo zīmju smaržām, lai izveidotu pilnīgi harmonisku un unikālu sajaukumu.

-

ZODIAKA KOLEKCIJA ietver 12 smaržas, kas radītas individuālai lietošanai vai kombinēšanai, lai radītu savu unikālo zodiaka smaržu. "The Library Of Fragrance" (Demeter) Zodiaka kolekcija ietver ārkārtīgi skaistus, unisekss aromātus, kas mākslinieciski veidoti tā, lai atspoguļotu katras zodiaka zīmes īpašās iezīmes, stiprās puses un enerģiju. Katrs no tiem ir iepildīts elegantā itāļu stikla pudelītē.

-

Demeter smaržas radās 1996. gadā Ņujorkā, ar unikālu skatu uz smaržu pasauli. Sākotnējā misija bija iemūžināt dabas smaržas ikdienā lietojamā smaržu formā. Līdz ar to nosaukums tika izvēlēts par godu grieķu lauksaimniecības dievam Demeter. Šobrīd Demeter smaržas pārdodas Amerikā, Ķīnā, Krievijā, Anglijā un Eiropas Savienībā.

SmarzasTev.lv ir oficiālais "Demeter" (Eiropā "The Library of Fragrance") smaržu izplatītājs Baltijas valstīs.

Produkta detaļas
Demeter(TLOF)
DM38750

Datu lapa

Dzimums
Unisekss
Tilpums
50 ml
Tips
Eau de toilette
Komplekts
Cita informācija
Demeter
7 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook