Dvīņi GEMINI - Demeter(TLOF) (50 ml, Eau de Toilette EDT)

DM38450
Demeter(TLOF)

21. maijs - 20. jūnijs. Unisekss smaržas. Atrodas veikalā Nīcgales ielā 53.

€40,00
AR PVN
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

Apraksts

DVĪŅI, latīņu val. GEMINI (21. maijs - 20. jūnijs)

Simbols: Dvīņi

Stihija jeb Elements: Gaiss

No vieglprātīgiem un draudzīgiem, līdz nosvērtiem un nopietniem - Dvīņiem ir labas pielāgošanās spējas. Veidojot šīs smaržas, galvenais uzdevums bija izveidot tādu aromātu, kas derētu jebkurai sezonai, notikumam vai noskaņojumam. Rezultāts ir dažādu nošu sajaukums- Vetivērija, Ciklamenas un Kardamons.

Sabiedriskos, ātros un vienmēr jautrībai gatavos Dvīņus iedvesmo zinātkāre atklāt visu pasauli, taču viņu neizlēmīgums var apturēt izpēti un padarīt viņus nemierīgus. Šis mirdzošais aromāts tika izveidots universāls: spilgts un bezrūpīgs, taču gaumīgs un izsmalcināts. Tas ir kā vienmēr gatavs aksesuārs, kas pavada bezbailīgos Dvīņus - no biroja uz ballīti, no treniņa līdz randiņam, no vasaras līdz ziemai, no rītausmas līdz krēslai.

Īpaši saderīgas zīmes mīlestībā ir Auns, Svari, Ūdensvīrs un Strēlnieks. Izmēģiniet Dvīņu Zodiaka smaržas uzklāt kopā ar šo zīmju smaržām, lai izveidotu pilnīgi harmonisku un unikālu sajaukumu.

-

ZODIAKA KOLEKCIJA ietver 12 smaržas, kas radītas individuālai lietošanai vai kombinēšanai, lai radītu savu unikālo zodiaka smaržu. "The Library Of Fragrance" (Demeter) Zodiaka kolekcija ietver ārkārtīgi skaistus, unisekss aromātus, kas mākslinieciski veidoti tā, lai atspoguļotu katras zodiaka zīmes īpašās iezīmes, stiprās puses un enerģiju. Katrs no tiem ir iepildīts elegantā itāļu stikla pudelītē.

-

Demeter smaržas radās 1996. gadā Ņujorkā, ar unikālu skatu uz smaržu pasauli. Sākotnējā misija bija iemūžināt dabas smaržas ikdienā lietojamā smaržu formā. Līdz ar to nosaukums tika izvēlēts par godu grieķu lauksaimniecības dievam Demeter. Šobrīd Demeter smaržas pārdodas Amerikā, Ķīnā, Krievijā, Anglijā un Eiropas Savienībā.

SmarzasTev.lv ir oficiālais "Demeter" (Eiropā "The Library of Fragrance") smaržu izplatītājs Baltijas valstīs.

Produkta detaļas
Demeter(TLOF)
DM38450

Datu lapa

Dzimums
Unisekss
Tilpums
50 ml
Tips
Eau de toilette
Komplekts
Cita informācija
Demeter
7 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook