Auns ARIES - Demeter(TLOF) (50 ml, Eau de Toilette EDT)

DM38250
Demeter(TLOF)

21. marts - 19. aprīlis. Unisekss smaržas. Atrodas veikalā Nīcgales ielā 53.

€40,00
AR PVN
Daudzums
Noliktavā pēdējās preces

Apraksts

AUNS, latīņu val. ARIES (21. marts - 19. aprīlis)

Simbols: Auns

Stihija jeb Elements: Uguns

Spēks, enerģija un pārliecība ir īpašības, kuras piemīt Auna zīmei un lai to atspoguļotu smaržās, tika izmantots- Jakaranda koks, Frankincense , Dzintars un Bergamote sajaukums.

Kaislīgi, neatkarīgi un dinamiski- Auni ir impulsīvi, drosmīgi un vienmēr ir rīcības priekšgalā, taču var kļūt nepacietīgi un neapmierināti, ja ir spiesti palēnināties. Šis drosmīgais, ugunīgais smaržu aromāts rada aizraujošu gaidīšanas sajūtu, un tā mērķis ir atgādināt valkātājam, ka piedzīvojumi ir atrodami ap katru stūri - pat starp lēnām ikdienišķajām lietām.

Īpaši saderīgas zīmes mīlestībā ir Auns, Dvīņi, Lauva, Strēlnieks un Ūdensvīrs. Mēģiniet Auna Zodiaka smaržas uzklāt kopā ar šo zīmju smaržām, lai izveidotu pilnīgi harmonisku, unikālu sajaukumu.

-

ZODIAKA KOLEKCIJA ietver 12 smaržas, kas radītas individuālai lietošanai vai kombinēšanai, lai radītu savu unikālo zodiaka smaržu. "The Library Of Fragrance" (Demeter) Zodiaka kolekcija ietver ārkārtīgi skaistus, unisekss aromātus, kas mākslinieciski veidoti tā, lai atspoguļotu katras zodiaka zīmes īpašās iezīmes, stiprās puses un enerģiju. Katrs no tiem ir iepildīts elegantā itāļu stikla pudelītē.

-

Demeter smaržas radās 1996. gadā Ņujorkā, ar unikālu skatu uz smaržu pasauli. Sākotnējā misija bija iemūžināt dabas smaržas ikdienā lietojamā smaržu formā. Līdz ar to nosaukums tika izvēlēts par godu grieķu lauksaimniecības dievam Demeter. Šobrīd Demeter smaržas pārdodas Amerikā, Ķīnā, Krievijā, Anglijā un Eiropas Savienībā.

SmarzasTev.lv ir oficiālais "Demeter" (Eiropā "The Library of Fragrance") smaržu izplatītājs Baltijas valstīs.

Produkta detaļas
Demeter(TLOF)
DM38250

Datu lapa

Dzimums
Unisekss
Tilpums
50 ml
Tips
Eau de toilette
Komplekts
Cita informācija
Demeter
7 produktu tajā pat kategorijā:

Sekot mums Facebook